درباره ما

نرم افزار MERP

نرم افزار جامع مدیریت منابع  MERP یکی از محصولات تحت وب شرکت اتوماسیون مهام صنعت ویراویژن می باشد که با هدف پاسخگویی و حل نیاز های سازمان شما در هر مقیاس و گستره ای توسعه و پیاده سازی شده است. نرم افزار جامع و یکپارچه MERP با استفاده از دانش فنی روز و بهره گیری از هسته نرم افزاری قدرتمند شما را قادر می سازد تا تمامی فرآیند های سازمانتان را به صورت دقیق تعریف نموده و همه بخش های سازمان را به شکل لحظه ای ارزیابی، مدیریت و برنامه ریزی کنید.

اهمیت و نقشMERP

با توجه به اهمیت و نقش پررنگ داده ها و فرآیند های سازمانی در تصمیم گیری های اساسی ، برنامه ریزی و توسعه کسب و کار و همین طور عملکرد بهینه سازمان، مرپ با امکاناتی  توسعه یافته که  MERP  می تواند با  ایجاد ارتباط و یکپارچه سازی کامل بخش های سازمانتان و همینطور با ارائه گزارش ها ی کامل و دقیق از وضعیت اکنون و آینده سازمان به ابزار اصلی پیشرفت، پیشبینی و مدیریت کسب و کار شما تبدیل شود.تفاوتی نمی کند که در چه زمینه فعالیت می کنید و یا گستردگی سازمان شما به چه شکل است، MERP با کسب و کار شما سازگار میشود و در مسیر موفقیت همیار کلیدی شما خواهد بود.

image

سامانه CRM

_

سامانه جامع مدیریت منابع یا CRM را می توان به عنوان یک نرم افزاری یکپارچه تعریف نمود که داری سامانه هایی برای توسعه و برنامه ریزی تولید، فروش، بازاریابی، توزیع، حسابداری، مدیریت منابع انسانی، مدیریت پروژه، مدیریت خدمات و نگهداری و تعمیرات، مدیریت حمل و نقل و بازرگانی می باشد.

معماری و ساختار CRM

_

معماری و ساختار crm بگونه ای است که یکپارچگی اطلاعات در سطح سازمان را فراهم می کند و جریانی روان از بخش های مختلف سازمان ایجاد می کند. این سامانه ها با ارائه امکانات جامع می توانند بخش های سازمان یا شرکت شما را تحث پوشش قرار داده و از این طریق موجب افزایش راندمان و بهره وری هر چه بیشتر شوند.