سیستم حسابداری و مالی 

_

قلب هر شرکت و یا سازمانی بخش مالی و حسابداری است.فارغ از اندازه شرکت ها چه کسب و کارهای بزرگ چه متوسط و کوچک ، همگی از سیستم حسابداری مرتبط با حوزه تخصصی خودشان استفاده می کنند.با توجه به آمار شرکت ویرا ویژن در سال 1397 بیش از 100 نوع سامانه حسابداری وجود دارد.
ادعای اینکه فلان سیستم حسابداری برتر است ، اشتباه است زیرا هر سیستم حسابداری می بایست به صورت تخصصی برای یک کسب و کار خاص توسعه داده شود . نکته بسیار مهم این است که merp قابلیت اتصال به اکثر نرم افزارهای حسابداری موجود در بازار ایران را دارد . وب سرویس حرفه ای merp بر پایه JSON بوده و شما می توانید هر داده ای که از نرم افزار حسابداری را نیاز دارید در هر جای دنیا تحت وب مشاهده کنید حتی اگر نرم افزار حسابداری شما تحت وب نباشد.

سیستم مالی merp_acc 

_

سیستم حسابداری merp نیز می تواند بخشهای زیادی از نیازهای شما را پوشش دهد ، یکپارچه بودن سیستم و امکان اتصال به انبار ، فروش ، حقوق و دستمزد و درگاه های پرداخت آنلاین از دیگر امکانات این سیستم نوین است . تمامی سامانه های فروشگاهی آنلاین وب سایت یا اپلیکیشن ، با هر زبان برنامه نویسی و هر CMS مانند وردپرس ، جوملا و … به merp متصل می شوند.